Beykoz Kepenk Tamiri

Kepenkler ev ve iş yerlerimizde kullanılmakta ola güvenlik sistemlerinden birisidir. Evlerimizde kullanmış olduğumuz garaj ve benzeri alanları kapalı tutmak, işyerlerimizde ise özellikle mağaza ve benzeri alanların kapalı olduğu saatlerde güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır. Beykoz kepenkci ev ya da iş yerlerinizde kullanmış olduğunuz kepenk sistemleri için tamir ve bakım hizmeti vermektedir.  Geçmişte genelde kapalı kepenk sistemi tercih edilmekteydi. İçerisini göstermeyen bu sistemler hala daha yoğun olarak kullanılmakta olup Beykoz kepenk tamiri ile işlemleri hızlı şekilde yapılmaktadır.  Daha sonraları ise demir örgü şeklinde kepenkler kullanılmaya başlanmıştır. İstanbul kepenk tamiri bu şekilde örgü kepenkler ile ilgili olarak yaşadığınız sorunları adresinde ve hızlı şekilde ortadan kaldırmaktadır. Düz örgü, çapraz örgü ya da mikro örgü şeklinde tercih edilen bu sistemler ile ilgili olarak Beykoz kepenk servisi en iyi şekilde hizmet sunma gayretindedir.

ara

Beykoz Kepenk Tamiri İşlemleri

Beykoz kepek tamir servisi sizlere daha yeni teknolojiye sahip olan kepenkler için servis hizmeti sunmaktadır. Günümüzde kullanılmakta olan kepenklerin birçoğu otomatik sisteme sahip olan motorlu kepenklerdir. Bu tarz kepenk sistemlerinde diğerlerine göre çok daha farklı mekanizmalar bulunmaktadır. Kepenk motoru, kumandası ve kumandası bu farklı sistem içerisinde kullanılmakta olan mekanizmalardan bir kaçıdır. Kepenk kumandası, uzaktan kumanda yardımı ile sistemin çalıştırılması için kullanılmaktadır. Kepenk açma ve kapatma işlemini kolaylaştırmaktadır. Kepenk güç kaynağı ise sistemin elektrik sıkıntısı yaşanan zamanlar için sorunsuz şekilde kullanılabilmesi için tasarlanmıştır. Kepenk motoru ise kepenk sisteminin kalbi gibidir. Rahat bir şekilde açılıp kapanmasını sağlamak amacı ile kullanılmakta olan kepenklerin bu işlerini yapmaktadır.

Beykoz Otomatik Kepenk Tamiri

Beykoz otomatik kepenk tamiri sizlere bu yeni teknolojiye sahip kepenkler için bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Kepenklerinizin istediğiniz zaman sorunsuz şekilde açılıp kapanmasını sağlamak amacı ile belli dönemlerde bakımlarının yapılması önem arz etmektedir. Özellikle kepenk motoru pahalı ve tamiri zor olan bir sistemdir. Bu sebeple de bakımlarının yapılması arıza yaşanmaması için önem arz etmektedir. Bununla birlikte firma olarak yaşanan arızları garanti olarak gidermekteyiz. Tamir sonrası gerekli kontroller yapılarak çalışır haldeki kepenkleriniz teslim edilmektedir.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın