Ataşehir Kepenk Tamiri

Kepenkler iş yerlerinde güvenliği sağlamak amacı ile yapılmakta olan sistemlerdir. Özellikle iş yerlerinin kapalı olduğu akşam saatleri için kullanılmak üzere üretilmektedir. Kepenk sistemleri için Ataşehir kepenkçi bakım ve tamir hizmeti sunmaktadır. Ataşehir kepenk tamir servisi ile her çeşit kepenk sistemi için işlem yapılabilmektedir. Bu sistemler arasında eskiden beri kullanılmakta olan kapalı kepenk sistemleri de bulunmaktadır. Bunlara ek olarak günümüzde yeni sistemlerde kullanılmaktadır. Çapraz örgülü kepenk sistemleri en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. İstanbul kepenk tamiri ile işlemleri yapılabilen bir diğer kepenk çeşidi ise mikro örgülü kepenklerdir. Bu sistemlere ek olarak tercih edilmekte olan düz kepenkler ile ilgili olarak yaşanan sorunlar için de Ataşehir kepenk tamiri sizlere hizmet vermektedir.

ara

Garantili Ataşehir Kepenk Servisi

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte kullanılmakta olan otomatik kepenk sistemleri de bulunmaktadır. Ataşehir kepenk servisi bu tarz kepenkler için tamir ve bakım işlemlerini garantili olarak sunmaktadır. Otomatik sistemlerde en önemli kısım olarak kumanda görülmektedir. Kepenklerin açılıp kapanmasını kontrol etmek için kullanılmakta olan kepenk kumandası bazı durumlarda bozulabilmektedir. Bu durumlar için değişim veya tamir hizmeti sunulabilmektedir. Kepenkler için önem arz eden hususlar arasında yer alan bir diğer konu ise kepenk güç kaynağı sistemidir. Bu sistem kepengin açılma veya kapanma süresince doğru şekilde çalışabilmesini ve güç alabilmesini sağlamaktadır. Ataşehir otomatik kepenk tamiri sizler için güvenilir ve garantili tamir hizmeti sunmaktadır.

Kepenk Motoru Tamir İşlemi

Otomatik kepenk sistemleri içinde en çok masraf çıkartabilecek ve bunun içinde en önemli nokta olarak kepenk motoru görülmektedir. Kepenk motor sistemi kepenklerin açılma ve kapanma işlemlerini yapan sistemdir. Kepenk motorunda kullanıma ve sistem kalitesine bağlı olarak belli durumlarda sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlar içinde motor bakımları yapılmalıdır. Kepenk motorlarının doğru çalışıp çalışmadığı kontrol edilmeli ve gerekli müdahaleler yapılmalıdır. Kepenk sistemi normal şekilde çalışmıyor ise tamir süreci uygulanmalıdır. Ayrıca kepenklerin rahat şekilde açılıp kapanabilmesi için yağlama işlemleri uygulanmalıdır. Bu motor sisteminin sizler için çok masraf çıkartmasını istemiyorsanız bakımlarını aksatmayınız.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın