Atalar Kepenk Tamiri

Kepenk, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Son yıllarda hızlı gelişen Atalar ‘da evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, garaj kapılarında, site kapılarında ve daha pek çok yerde kepenklerin yer aldığı görülür. Güvenliği arttırmak amacıyla kullanılan kepenkler, estetik ve şık tasarımlarıyla da dikkat çekerler. Atalar kepenkçi olarak kepenklerinizde ortaya çıkan her türlü sorunda çözüm ortağınız oluyoruz. Atalar kepenk servisi alanında yıllardır hizmet vermekte olduğumuz için gerekli donanıma ve tecrübeye sahibiz. Bunu sizlerle buluşturarak Atalar kepenk tamiri konusunda en kaliteli desteği almanızı sağlıyoruz. Marka ve modeli her ne olursa olsun kepenklerinizde meydana gelen arızalar için Atalar kepenk tamir servisi müşteri hizmetlerimizi arayabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

ara
Kepenk Kumandası ve Alıcısı Tamiri

Kepenkler sistem olarak basit görünmekle beraber oldukça karmaşık bir işleyişe sahiptir. Bu yüzden herhangi bir arıza durumunda işin uzmanı tarafından müdahale edilmesi gerekir. Örneğin kepenkte bir sıkıntı yok, fakat kumanda ile iletişim kurulamıyorsa kepenk kumandası arızalanmıştır ve tamire ihtiyaç vardır. Firmamız kepenk kumandalarına tamir desteği yanında çoğaltma, yedekleme, tanımlama gibi destekler de sunuyor. Kumandalarınızın pratik kullanımından her şartta faydalanmanızı sağlıyor. Kepenklerin sarılmasını, toplanmasını sağlayan parça motordur. Kepenk motoru daha çok bir şeylerin zorlamasıyla yanar ve değiştirilmesi gerekir. Firmamız her marka kepenk motorunun bakımı ve servisini yapmaktadır. Kepenlerin bütün parçalarının çalışasını sağlayan asıl unsur elektriktir. Elektrik kesintilerine karşı ise kepenk güç kaynağı kullanılır. Elektriği depolayan güç kaynağı sayesinde kepengin uzun süre daha açılıp kapanması sağlanır. Firmamız güç kaynağı bakım ve tamir desteğini en yüksek kalitede yapmaktadır.

Atalar Otomatik Kepenk Tamiri

Daha önceleri kepenklerin arıza vermesinin en büyük nedeni paletlerin arasına bir şeylerin sıkışması, bir şeylere çarpmasıydı. Bu anlarda hem kepenkler zarar görmekte hem de kişiler zarar görmekteydi. Fakat otomatik kepenkler sayesinde bu problem ortadan kaldırıldı ve sensörler yardımıyla kepenklerin çok daha güvenli çalınması sağlandı. Atalar otomatik kepenk tamiri alanında firmamız kepenklerinizin lamellerinden, paletlerinde, direklerinden kaynaklanan sorunları hızlı biçimde çözüme kavuşturmaktadır. Sorunsuz İstanbul kepenk tamiri desteği ile kepenklerinizi sağlam biçimde kullanmanıza imkân vermektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara