Kartal Sineklik

Sinek ve haşerelerle mücadele etmek amacıyla çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin bir kısmı maliyetinin yüksek olması dolayısıyla herkes tarafından uygulanamamakta, bir kısmı ise sağlık için zararlı sonuçları olması nedeniyle tercih edilmemektedir. Bu noktada hem maliyet açısından avantajlı hem de sağlıklı bir yöntem olarak sineklik uygulamaları devreye girmektedir. Firmamız Kartal sineklik modelleri üretiminde lider konumundaki firmalar arasında yer almakta olup gerek fiyat gerekse kalite açısından avantajlı çözümler sunmaktadır. Kartal sineklik fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Seçeceğiniz modelin fiyatının bütçenize uygun olmasının yanı sıra kullanım alanınıza uygun olması da oldukça önemlidir. Kartal sineklik çeşitlerimiz gerek kapı gerekse pencerelerde kullanılmaya uygun farklı seçeneklerden oluşmaktadır.

ara

Pencere Sineklik
Kapı ve pencere sineklik uygulamalarında ilk olarak özen gösterilmesi gereken nokta ölçünün doğru alınmasıdır. İşinin uzmanı ustalarımızca ölçü alınmasının ardından pencere ya da kapı sineklik olarak kullanacağınız ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimizin imalatı için kullandığımız sineklik tülü ve mekanizmaları ithaldir. Pencerelerde en yaygın kullanılan ürünlerden biri olan ve isteğiniz doğrultusunda frenleme sistemi kullanılabilen stor sineklik uygulaması şık bir görünüm sağlaması yönüyle ilgi görmektedir. Stor cam sineklik uygulamaları mekânı daraltmamaları ve temiz ve kolay monte edilebilmeleri sebebiyle de yaygındır. Stor pimapen sineklik uygulamaları hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılık gösteren ürünlerdir. Katlanabilir olma özelliği söküp takma zahmetinden kurtarmaktadır.
Cam ve Kapı Sinekliklerinin Temizlenmesi
Sineklik çeşitleri arasında tercihte bulunulurken dikkat edilen hususlardan bir tanesi de bakım ve temizliğinin fazla zahmet gerektirmemesidir. Bu açıdan bakıldığında sürgülü sineklik modelleri kolay temizliği ile öne çıkmaktadır. Sürgülü modelleri ray kısımlarından söküldükten sonra yıkanarak temizlenebilmektedir. Ancak rulmanların çabuk çürümemesi ve alüminyum profillerde oksitlenme olmaması için deterjanla yıkama yapılmamalıdır. Plise (pileli, akordiyon) sineklik çeşitleri de farklı avantajları yanında kolay temizlenmesi nedeniyle tercih edilen ürünler arasındadır. Kullanımı oldukça kolay olan, kasalı ya da kasasız üretilebilen ve her türlü kapı ve cam için kullanılabilen menteşeli sineklik çeşitlerimiz de temizlik ve bakım için herhangi bir zorluk gerektirmeyen ekonomik ürünlerimizdir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın

Whatsapp Destek Hattı
Hemen Ara