Yunus Panjur Tamiri

Konutlarımız ya da işyerlerimiz güneşe maruz kalmanın yanı sıra toz ve kire de maruz kalmaktadır ve bu durumdan en fazla etkilenen noktalardan biri de pencereler ve pencere üstü bir sistem olarak kurulan panjurlardır. Bu nedenle panjurların gerek kurulumu gerekse bakım ve onarımı sistemin uzun ömürlü olması açısından oldukça önemlidir. Dolayısıyla bilgi ve tecrübe sahibi değilseniz basit zannedilmekle birlikte panjur ipi değişimi gibi işlemler de dâhil olmak üzere panjur kordon değişimi yapılması gibi sistemin çalışmasını etkileyecek bakım ve onarım işlemlerini kendiniz yapmamanız gereklidir. Bu tür ihtiyaçlar yanında panjur menteşe tamiri gibi ihtiyaçlarınız için de Yunus panjur tamircisi teknik bilgi ve uzmanlığını talep etmeniz yararlı olacaktır. Yunus panjur tamiri hizmeti sunan firmamız panjur makas değişimi işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirmekte olup talep etmiş olduğunuz hizmete göre farklı panjur tamiri fiyatları belirlemektedir.

 

ara

Panjurlarda Bakım ve Onarım

Yunus panjurcu olarak hizmet veren firmamız tarafından panjurlarınızda herhangi bir sebepten ötürü meydana gelmiş olan arızaların giderilmesinin yanı sıra Yunus panjur bakımı da yapılmaktadır. Yanlış müdahalenin sorunu daha da büyüteceği panjur kasnak değişimi gerektiren durumlarda sorun itinalı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, profesyonel elemanlarımız marifetiyle panjur boru başı değişimi gerçekleştirilmektedir. Sektör içerisinde uzun süredir bulunuyor olmanın verdiği güven ve tecrübe ile motorlu panjurlar için de bakım ve onarımlar ustalıkla yapılmaktadır. Motorlu panjurlarla ilgili sorun panjur motor tamiri gerektiren bir konu olabileceği gibi panjur alıcı tamiri yapılması ile de çözüme kavuşturulabilecek bir konu olabilmektedir.

Yunus Motorlu Panjur Tamiri

Yunus motorlu panjur tamiri firmamızın manuel panjurlar ile birlikte uzmanlık ve deneyimini kullandığı uygulama alanlarından birini oluşturmaktadır. Otomatik panjur tamiri gerektiren arızalar tamburların kırılması sonucu meydana gelebileceği gibi kasnak kırılmasından dolayı da oluşabilmekte ya da yalnızca kumanda tamiri ile sorun giderilebilmektedir. Elektrikli sistemler ile ilgili teknik bilgisi olan elemanlarımız tarafından Yunus elektrikli panjur tamiri de özenli bir işçilikle yerine getirilmektedir. Bu konuda güç kaynaklarının şarj problemi giderilmekte ve çalışma sistemi gözden geçirilerek arıza kaynağı düzeltilmektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın